Nama-nama Bupati Kampar

Nama-nama Pejabat Bupati Kampar

No NAMA JABATAN MASA JABATAN
1 Datuk Wan Abdul Rahman 01 Januari 1950 s.d April 1954
2 Ali Lubis April 1954 s.d September 1958
3 Abd. Muis Datuk Rangkayo maharajo Maret 1958 s.d September 1958
4 Datuk Wan Abdul Rahman 03 September 1958 s.d Oktober 1959
5 Datuk Harunsyah 02 Januari 1960 s.d 11 Februari 1965
6 T. Muhammad 11 November 1965 s.d 17 Mei 1967
7 R. Soebrantas Siswanto 18 Mei 1967 s.d 18 Mei 1972
8 R. Soebrantas Siswanto 18 Mei 1972 s.d 18 Mei 1974
9 R. Soebrantas Siswanto 18 Mei 1974 s.d 18 September 1978
10 A. Makahamid 07 September 1978 s.d 14 Februari 1979
11 Sartono Hadisumarto 14 Februari 1979 s.d 14 Februari 1984
12 Syarifuddin 28 Mei 1984 s.d 03 Oktober 1986
13 H.Saleh Djasit, SH April 1986 s.d 25 Maret 1991
14 H.Saleh Djasit, SH 25 Maret 1991 s.d 03 April 1996
15 H. M. Azaly Djohan, SH 03 April 1996 s.d 04 November 1996
16 Drs. H. Beng Sabil 04 November 1996 s.d 05 april 2001
17 Drs. H. Syawir Hamid 05 April 2001 s.d 23 November 2001
18 H. Jefry Noer 23 November 2001 s.d 25 Maret 2004
19 H. Rusli Zainal 25 Maret 2004 s.d 23 September 2005
20 H. Jefry Noer 23 September 2005 s.d 23 November 2006
21 Drs. Marjohan Yusuf 23 November 2006 s.d 11 Desember 2006
22 Drs. H. Burhanuddin Husin, MM 11 Desember 2006 s.d 11 Desember 2011
23 H. Jefry Noer SH 11 Desember 2011 S.d Sekarang